1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Od niedzieli nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
  2. W dzisiejszą niedzielę na prośbę papieża Franciszka przeprowadzamy po Mszach św. zbiórkę do puszek, jako pomoc dla cierpiących na Ukrainie.
  3. Przyszła Niedziela będzie u nas w parafii Niedzielą Modlitw o Powołania. Będziemy gościć naszych kleryków, którzy po Mszach św. zbierać będą ofiary dla seminarium w Poznaniu.
  4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
    w poniedziałek – Św. Marka, Ewangelisty – święto
    w piątek – Św. Katarzyny ze Sieny, Dziewicy i Doktora Kościoła – Patronki Europy (jest to Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego)
  6. „Bóg zapłać” za wykonanie nowych świeczników do kościoła św. Bartłomieja, za naprawę dachu na kościele św. Teresy i rozebranie dekoracji świątecznych oraz za przeprowadzoną konserwację kosiarki. Rozpoczęliśmy prace przy witrażach w kościele św. Bartłomieja – tzn. ich ruchomych części, które trafiły do witrażysty – a jak się okazało były już w opłakanym stanie. Zapłaciłem za drewno na szafę do szat liturgicznych w kościele św. Bartłomieja.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. W przyszły poniedziałek 2 maja będzie nieczynna.
  8. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Przemysłowej i Szkolnej 8 i 8a a kościoła św. Teresy z ul. Łąkowej i Szkolnej 2 i 4.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.