1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 (w najbliższy poniedziałek wyjątkowo o godz. 19:00), w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św., w sobotę przed a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
    we wtorek – Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika
    w piątek – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela – Uroczystość
    w sobotę – NMP Świętogórskiej z Gostynia
  3. W piątek z okazji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek 24 czerwca o godz. 8:30 w kościele św. Teresy.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. „Bóg zapłać” za wykonane w tym tygodniu prace w parafii: a więc za usunięcie awarii w kościele św. Teresy po uderzeniu pioruna, za naprawę piły i prace brukarskie przy kościele św. Bartłomieja.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 28/13 – 18 i 30 a kościoła św. Bartłomieja parafian z Parska.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.