1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie do czwartku po Mszy św., w środę po Mszy św. o godz. 9:00. Od przyszłej niedzieli wakacyjny porządek Mszy św. w niedzielę, czyli o godz. 8:00 i 10:00.
    we wtorek – Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika
    w środę – Św. Apostołów Piotra i Pawła – uroczystość
  3. W środę Msze św. o godz. 9:00 i 18:00 w kościele św. Teresy. Taca zbierana w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Od godz. 8:00 objazd chorych a okazja do spowiedzi od godz. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo I piątkowe.
  5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. W miesiącach wakacyjnych – od 4 lipca – będzie czynna w poniedziałki i czwartki, ale po Mszy św. Od 25 lipca do 15 sierpnia będzie nieczynna, dlatego intencje mszalne na sierpień proszę podać w lipcu.
  6. Straty w kościele św. Teresy po uderzeniu pioruna w słup elektryczny są dużo większe niż początkowo sądziliśmy. Spalona została elektronika zegarowa, uszkodzone wzmacniacze oraz sterowanie dzwonami. Inne usterki zostały już usunięte. Odgromniki na obu naszych świątyniach zostały zbadane – są sprawne. Bardzo dziękuję za wszelką okazywaną pomoc i składane ofiary na usunięcie szkód. Dziękuję za pomoc we wszystkich pracach wokół probostwa i kościoła św. Bartłomieja.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 1 – 11 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 13 i 13a.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy wakacyjny Mały Przewodnik – podwójny numer.