1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:30. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Od soboty rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. W środy i soboty przed Mszą św. a w pozostałe dni po Mszy św. z wyjątkiem I piątku. W niedzielę nabożeństwo różańcowe bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8:00.
  2. Przyszła niedziela jest XVI Dniem Papieskim. Po Mszach św. zbieramy ofiary na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Poświęcenie różańcy dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00. Zapraszam ich wraz z rodzicami.
    we wtorek – Św. Franciszka z Asyżu
    w środę – Św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy
    w piątek – NMP Różańcowej
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i Piątek miesiąca. Objazd chorych od godz. 8:00 a spowiedź św. od godz. 16:30.
  6. Spotkanie wspólnoty Różańca w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej.
  7. Za tydzień w sobotę 8 października XV Rajd Różańcowy do Górki Duchownej im. Św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież, jak również tych, którzy czują się młodzi duchem do udziału w tej niezwykłej modlitwie. Wyruszamy z podwórza probostwa o godz. 9:30.
  8. Zapraszam Radę Duszpasterską i Ekonomiczną na spotkanie w piątek 7 października o godz. 19:00 na probostwo.
  9. Próby kandydatów do bierzmowania rozpoczynamy w poniedziałek 10 października o godz. 19:00 w kościele św. Teresy.
  10. Dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły w Starym Bojanowie zapraszają na festyn i koncert dla Filipa w niedzielę 9 października od godz. 14:00.
  11. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Można składać wymienianki roczne i jednorazowe również w zakrystii. Trzech rolników zalega jeszcze ze swoimi należnościami wobec parafii. „Bóg zapłać” za ofiary na remonty parafialne składane w kancelarii jak również za wykonane w tym tygodniu prace dla parafii. W najbliższych dniach rozpoczynamy montaż ogrzewania gazowego w domu parafialnym. W najbliższą niedzielę składka w kościele jest przeznaczone na prace remontowe.
  12. Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej 47 – 37 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krętej 35a – 31.
  13. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.