1. W sobotę kończymy Adwent tzn. przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. W piątek ostatnie roraty na których figurki Matki Bożej zostaną wylosowane na stałe do trójki dzieci, które zebrały wszystkie ogniwa adwentowego łańcucha.
  2. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. o godz. 9:00.
  3. Uroczysta Msza Pasterska o północy w intencji Parafian. W I Święto Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 9:30 i 11:00. W II Święto – Św. Szczepana – Msze św. według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na szkoły katolickie, KUL i WT.
  4. Spowiedź św. w dekanacie: w poniedziałek w Wilkowie Polskim, we wtorek w Czaczu, w środę w Starym Białczu. W związku z pomocą w słuchaniu spowiedzi nie będzie mnie w konfesjonale przed Mszą św. we wtorek.
  5. Chorych odwiedzę jeszcze przed Świętami w piątek 23 XII od godz. 8:00. Będzie też okazja do spowiedzi św. w czwartek 22 grudnia od godz. 17:00 i po Mszy św. jeśli będzie taka potrzeba oraz w sobotę 24 grudnia przed poranną Mszą św. od godz. 8:00.
  6. Parafialny Zespół Caritas zakończył w sklepach zbiórkę darów „Podziel się z bardziej potrzebującymi”. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Osoby, które przygotowują prezenty w akcji „Prezent dla dziecka” proszę aby przynieśli je do zakrystii lub na probostwo do niedzieli 18 grudnia.
  7. Klub Seniora serdecznie zaprasza osoby starsze, samotne oraz członków klubu na Spotkanie Opłatkowe w środę 21 grudnia o godz. 12:00 do Sali wiejskiej.
  8. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i czwartek po Mszy św.
  9. Fundacja „Pomóc Inaczej” zaprasza dzisiaj na warsztaty twórcze „Mikołajki 2016” w Starym Bojanowie do Domu Wiejskiego. Początek o godz. 14:00. Szczegółowy program na plakacie.
  10. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 15 – 31 a kościoła św. Teresy z ul. Głównej nr 37 – 43.
  11. Polecamy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik. U ministrantów ostatnie małe świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” cenie 6 zł. oraz kalendarze katolickie na przyszły rok. W opłatki można zaopatrzyć się w zakrystiach obu kościołów i w biurze parafialnym. Cena kompletu 3 zł. Są również opłatki kolorowe dla zwierząt.