1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę Msze św. już według porządku w ciągu roku.
    w poniedziałek – Bł. Bronisławy, Dziewicy
    w środę – Św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w I piątek od godz. 16:30 a objazd chorych od godz. 8:00. Po Mszy św. nabożeństwo I piątkowe. W I sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszam członków Żywego Różańca na spotkanie do kościoła św. Bartłomieja na konferencję i wspólną dziesiątkę różańca.
  4. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam dzieci i młodzież z rodzicami, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę św. o godz. 8:30 do kościoła św. Teresy.
  5. Za dwa tygodnie w piątek 12 września o godz. 19:00 wprowadzenie relikwii Św. Jana Pawła II z probostwa do świątyni św. Bartłomieja, którego dokona Dziekan Ks. Kan. Tadeusz Fołczyński z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Już dziś serdecznie zapraszam.
  6. Nastąpiła zmiana terminu udzielenia sakramentu bierzmowania w naszej parafii na czwartek 23 października podczas Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Dzierżawcy ziemi regulują III ratę podatku rolnego i II ratę dzierżawy.
  8. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Górki Duchownej. Pieszo przyszło około 200 osób. Wielu dojechało też samochodami na wspólną modlitwę u tronu Matki Bożej Pocieszenia. Dziękuję pocztom sztandarowym, klerykowi Przemysławowi i scholii z p. Iloną za prowadzenie oraz p. Antoniemu i ministrantom za zapewnienie pielgrzymom bezpieczeństwa i nagłośnienia. Wszystkim za świadectwo wiary i modlitwy. Szczególnie zaś tym, którzy wrócili pieszo do Starego Bojanowa idąc w deszczu. Niech trud i waszą wiarę wynagrodzi Matka Boża Pocieszenia.
  9. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się przez swój udział w odpust parafialny ku czci św. Bartłomieja, obchodzony od dwóch lat tak uroczyście z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Zwłaszcza tym, którzy pomogli mi zorganizować tę uroczystość: tzn. kle-rykowi Przemysławowi, strażakom, chórowi, pocztom sztandarowym, matkom różańcowym, wykonawcom dekoracji, służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki. Niech wszystkim dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  10. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z Kwiatowej nr 24 – 26 i ul. Małej a kościoła św. Teresy parafian z ul. Mostowej nr 1 – 5.
  11. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik. U ministrantów można nabyć kalendarz katolicki na 2015 r. wydany przez Archiwum Archidiecezjalne w cenie 3 zł.