1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. od poniedziałku o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dziś po Mszach św. zbieramy ofiary na Diecezjalne Radio Emaus.
  3. Jutro przypada dzień Islamu.

w poniedziałek – św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów

we wtorek – bł. Jerzego Matulewicza, Biskupa

w środę – św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła

w sobotę – św. św. Jana Bosko, Kapłana

5. W przyszły poniedziałek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00 w kościele św. Teresy. Podczas Mszy św. poświęcenie świec. Na godz. 18:00 zapraszam dzieci I komunijne wraz z rodzicami. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem po Mszach św. w tym dniu zbieramy ofiary dla zakonów klauzurowych.
  6. W sobotę zakończyłem kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie u parafian. Składam serdeczne podziękowanie za gościnę i okazaną życzliwość wielu parafian oraz za złożone ofiary. Za wszystkie rozmowy, uwagi i propozycje oraz za zaoferowaną pomoc w różnych sprawach. „Bóg zapłać” za gościnę przy wielu stołach. Przepraszam, że nie wszędzie mogliśmy skorzystać w pełni z gościnności gospodarzy. Niech wszystkim za okazaną dobroć i życzliwość Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem „Bóg zapłać”. Domy, do których nie dotarłem z różnych powodów otaczam modlitwą. Wszyscy, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie a chcą by pomodlił się w ich domu proszę, aby umówili się indywidualnie.
  7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Są jeszcze wolne intencje mszalne w najbliższych dniach.
  8. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 57 – 63 a kościoła św. Teresy z ul. Głównej 63a – 71.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki.