1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 11:00, w środę o 8:00. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 a w sobotę przed Mszą św. na zakończenie adoracji. Pozostałe nabożeństwa w łączności z nabożeństwem czerwcowym. W sobotę za dwa tygodnie 30 czerwca Msza św. wieczorna wyjątkowo o godz. 17:00.
  2. Dziś zapraszam chorych o godz. 15:00 na Mszę św. w ich intencji połączoną z obrzędem namaszczenia. A po niej spotkanie na salce przy stole. Domowników serdecznie proszę o podwiezienie seniorów do świątyni.
    w czwartek – Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w parafii w Radomicku z uroczystą sumą odpustową o godz. 11:30.
  5. Msza św. klas III Gimnazjum, na którą młodzież zaprasza też swoich rodziców i wychowawców w środę 20 czerwca o godz. 17:00 w kościele św. Bartłomieja.
  6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8:30 w kościele św. Teresy.
  7. Ks. Arcybiskup zaprasza na centralne obchody jubileuszu 1050-lecia biskupstwa w Poznaniu, które rozpoczynają się w piątek. Z naszej parafii bierze udział 4-osobowa delegacja Wspólnoty Różańcowej ze sztandarem.
  8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Rozpoczęliśmy I etap remontu przy kościele św. Bartłomieja tzn. naprawę elewacji na wieży. Jaka jest przyczyna takiego stanu wieży można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej. Koszt remontu samej wieży to 70 tys. zł (w tym 20 tyś. dotacji otrzymane z Urzędu Miasta i Gminy Śmigiel) „Bóg zapłać” za wszystkie składane na cel remontu ofiary.
  9. „Bóg zapłać” za rozebranie dekoracji świątecznych przy obu świątyniach i wszystkie inne wykonane dla parafii prace i naprawy.
  10. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej blok nr 20/1 – 4 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 20/5 – 8.
  11. Polecam Przewodnik Katolicki i Misyjne Drogi.