1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 i 10:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w sobotę nie ma adoracji Najświętszego sakramentu.
    w poniedziałek – Przemienienie Pańskie – święto
    we wtorek – Bł. Edmunda Bojanowskiego
    w środę – Św. Dominika, Kapłana
    w czwartek – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, patronki Europy
    w piątek – Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika – święto
    w sobotę – Św. Klary, Dziewicy
  3. Składka zbierana za tydzień będzie przeznaczona jak w II niedzielę miesiąca na remont wieży u św. Bartłomieja. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W sierpniu planujemy wypłatę wykonawcy drugiej raty w wysokości 20 tys. zł. W niedzielę za dwa tygodnie taca będzie na szkoły katolickie, KUL i WT.
  4. Kancelaria parafialna czynna od przyszłego poniedziałku i czwartku po Mszy św. Do 11 sierpnia w pilnych sprawach proszę kontaktować się z ks. proboszczem z Górki Duchownej.
  5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej nr 51 – 37 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Okrężnej.
  6. Polecam Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik oraz dwumiesięcznik Misyjne Drogi z dodatkiem dla najmłodszych.