1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego.
    we czwartek – Św. Wincentego à Paulo
    w piątek – Św. Wacława, Męczennika
    w sobotę – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto
  3. Zapraszam na Krąg Biblijny w najbliższy poniedziałek o godz. 19:00 na probostwie.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. VII                            w środę o godz.       16:00
    kl. VIII                          w środę o godz.       16:45
    Przynosimy ze sobą zeszyty.
  5. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną serdecznie zapraszam na spotkanie w piątek 28 września o godz. 19:00 na probostwo.
  6. W najbliższą sobotę 29 września po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie odnowionej wieży kościoła parafialnego św. Bartłomieja oraz również odnowionej kapliczki Matki Bożej. Zaproszeni na wieczorną uroczystość są wszyscy, którzy mają w tym dziele swój udział.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy odpust św. Teresy. Uroczystą Sumę o godz. 11:30 w intencji Parafian odprawi ks. Wikariusz Przemysław Sobol syn naszej parafii. Zapraszam wszystkich do zaangażowania się w jak najlepsze przygotowanie i przeżycie tej uroczystości.
  8. Już dziś zapraszam wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież na XVII Rajd Różańcowy, który wyruszy z probostwa w sobotę 6 października o godz. 9:30.
  9. Dzierżawcom ziemi parafialnej przypominam, że 30 września mija termin dzierżawy za II półrocze. Można też składać wymienianki roczne i jednorazowe. „Bóg zapłać” za wszystkie wpłaty na remonty, dzięki którym zmniejsza się nasz dług i możemy myśleć o dalszych pracach przy kościele św. Bartłomieja.
  10. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Kwiatowej nr 12 – 22 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej 11 – 19.
  11. Polecam prasę katolicką.