1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu Msze św. w o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia, w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Msza św. zbiorowa za zmarłych w najbliższy piątek o godz. 17:00.

w czwartek – Św. Cyryla mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy.

3. W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego.

4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
            kl. VII             w środę o godz. 16:00
            kl. VIII           w środę o godz. 16:45
Przynosimy ze sobą zeszyty.

5. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Również za ofiary składane w kancelarii.

6. Serdecznie dziękuję wszystkim Samorządowcom za pomoc w pracach przy pozyskaniu środków finansowych do kontynuowania remontu kościoła św. Bartłomieja.

7. Bardzo dziękuję budowniczym żłobka, tym razem za rozebranie dekoracji w kościele oraz za wypożyczenie egzotycznych roślin i innych akcesoriów.

8. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Są jeszcze pojedyncze wolne terminy intencji mszalnych w marcu (zwłaszcza w czasie rekolekcji). Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach od tych którzy chcą zachować swoje miejsca. Przypominam, że podczas Mszy św. o godz. 11:00 miejsca są wolne dla wszystkich uczestników liturgii.

9. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Nowej a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Osady nr 1 – 9.

10. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.