1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu Msze św. w o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia, w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Objazd chorych jak zwykle od godz. 8:00 a okazja do spowiedzi od 16:30.

3. Zapraszam na Krąg Biblijny w najbliższy poniedziałek 25 lutego po wieczornej Mszy św. na probostwo.

4. W związku z pobytem p. Mieczysława od najbliższego poniedziałku w szpitalu ulegają zmianie do odwołania niektóre obowiązki parafialne. Liczę na zrozumienie a chorego otoczymy modlitwą i życzymy powrotu do zdrowia. Dziękuję tym, którzy przejmują część obowiązków na siebie.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od 16:00 do 17:00 (zmiana godziny) i w czwartek po Mszy św. Są jeszcze wolne pojedyncze terminy intencji mszalnych w marcu. Dzierżawcy ziemi regulują swoje zobowiązania wobec parafii: czyli podatek rolny i dzierżawę za ziemię. Przyjmowane są też opłaty za miejsca w ławkach. „Bóg zapłać” za składane ofiary na prace remontowe w parafii.

6. Jeszcze raz proszę o wyrzucanie śmieci w miejscu do tego przeznaczonym a nie na całej długości płotu i bardzo dziękuję tym, którzy zabierają swoje do domowych śmietników.

7. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 20/1 – 4 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej blok nr 20/ 5 – 8. Kościoły otwiera do sprzątania w soboty o godz. 9:00 i zamyka po zakończeniu p. Waldemar Biały.

8. Polecam Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem) i Mały Przewodnik.