W sobotę 29 lutego 2020 roku o godz. 16:00 Ksiądz Proboszcz Piotr Kufliński odprawił uroczystą Mszę św. na zakończenie Nawiedzenia podczas której poświęcone zostały obrazy Matki Bożej oraz inne dewocjonalia przyniesione przez parafian. Po Eucharystii rozpoczęła się liturgia pożegnania Matki Bożej przez przedstawicieli: dzieci, młodzieży, rodziców i Księdza Proboszcza. Uwieńczeniem pożegnania było uroczyste odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. Następnie Obraz Matki Bożej na ramionach Mężczyzn naszej parafii został wyniesiony z kościoła do samochodu kapicy. Cudowny Obraz naszej Matki żegnany był przez rzesze wiernych przy biciu dzwonów oraz śpiewie pieśni maryjnych. Samochód – kaplica odjechał do sąsiedniej parafii eskortowany przez wozy strażackie.
        Nawiedzenie poruszyło nie jedno serce, a więc idźmy „z Maryją w nowe czasy”.

Zdjęcia dostępne w galerii.