Liturgia w Wielki Czwartek uobecnia Ostatnią Wieczerzę ustanowienia przez Pana Jezusa Eucharystii oraz Kapłaństwa. Uroczystą Mszę św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00 w kościele św. Teresy odprawił Ksiądz Proboszcz Piotr Kufliński. Ze względu na limity wiernych w kościołach w Eucharystii uczestniczyło 5 wiernych parafian. Po Mszy św. wyruszyła procesja do kaplicy adoracji. Tam rozpoczęło się czuwanie przed Najświętszym Sakramentem podczas którego odśpiewano wszystkie części Gorzkich Żali.
      W tym wyjątkowym dniu kapłańskim nie zabrakło także życzeń i kwiatów dla naszego Księdza Proboszcza od wdzięcznych parafian.

Zdjęcia dostępne w galerii.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie Msza św. Wieczerzy Pańskiej była transmitowana na żywo w Internecie.