1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. Od niedzieli 4 lipca porządek wakacyjny: tzn. o godz. 8:00 i 10:00. W kościele może być zajętych 50% miejsc siedzących i stojących a od przyszłej niedzieli 75%. Nadal obowiązują maseczki i zachowanie dystansu. Do liczby osób obecnych w kościele nie wliczają się osoby po drugim szczepieniu. Od dziś nie ma już dyspensy od osobistego udziału w Mszach św. w niedziela i święta. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Trwają nabożeństwa czerwcowe.

2. Dziś przypada odpust św. Jana Chrzciciela w Radomicku, suma o godz. 12:00.

w poniedziałek – Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika
        w czwartek – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela – Uroczystość
        w piątek – NMP Świętogórskiej z Gostynia

4. Program odpustu w Wieleniu umieszczony jest w gablocie ogłoszeń.

5. Odeszli do Domu Ojca:
        + Śp. Stanisław Izydorczyk – pogrzeb w środę o godz. 10:00
        + Śp. Helena Sobisiak – termin pogrzebu do ustalenia

6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek zaraz po Mszy św. Dziękuję za wpłaty dokonane na remonty parafialne: w kancelarii i na konto parafialne, prolongaty pokładnego oraz za daninę diecezjalną „Bóg zapłać”. Trwa inwentaryzacja grobów na naszym cmentarzu. Jest to zajęcie pracochłonne i trochę jeszcze potrwa. Zakupiłem drugą część opału dla probostwa.

7. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną już dziś zapraszam na spotkanie w piątek za dwa tygodnie 2 lipca o godz. 19:00 na probostwo.

8. Dziękuję za sprzątanie kościołów i złożone ofiary. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Kwiatowej nr 12 – 22 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Kwiatowej nr 11 – 19.

9. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik (podwójny numer wakacyjny z filmami w środku).