1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. Od przyszłej niedzieli 4 lipca: o godz. 8:00 i 10:00. W kościele może być zajętych 75% miejsc siedzących i stojących. Obowiązują maseczki i zachowanie dystansu. Do obecnych w kościele nie wliczają się osoby po drugim szczepieniu. Odwołana została dyspensa od udziału w Mszy św. w niedziele i święta. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Do środy nabożeństwa czerwcowe.

w poniedziałek – Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika
         we wtorek – Św. Apostołów Piotra i Pawła – Uroczystość
         w sobotę – Św. Tomasza, Apostoła – święto

3. W Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msza św. o godz. 18:00 w kościele św. Teresy. Ofiary zbierane podczas niej są przeznaczone dla Stolicy Apostolskiej.

4. We wtorek przeżywamy coroczną kongregację kapłańską naszego dekanatu w parafii w Czaczu. Msza św. o godz. 11:00.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godz. 17:00 a do zgłoszonych chorych wybiorę się od godz. 9:00.

6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek zaraz po Mszy św. Dziękuję za wpłaty dokonane na remonty parafialne: w kancelarii i na konto parafialne „Bóg zapłać”. Trwa inwentaryzacja grobów na naszym cmentarzu. Plan całości cmentarza i 4 pierwsze kwatery grobów można już oglądać na stronie internetowej (tutaj). Jeżeli spłacimy długi jest szansa, że jesienią wznowimy prace na cmentarzu – na tyle na ile pozwoli sytuacja finansowa parafii.

7. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek 2 lipca o godz. 19:00 na probostwo.

8. Dziękuję za sprzątanie kościołów i złożone ofiary. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej nr 24 – 26 i Małej a kościoła św. Teresy z ul. Mostowej nr 1 – 5.

9. Polecam Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem i Mały Przewodnik (podwójny numer wakacyjny z filmami w środku).