1. Msze św. w niedzielę w lipcu i sierpniu o godz. 8:00 i 10:00. W kościele obowiązują maseczki i dystans. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.

w poniedziałek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika
      we wtorek – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
      w czwartek – Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła
      w piątek – NMP z Góry Karmel

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W sobotę i niedzielę za dwa tygodnie będziemy święcić pojazdy po Mszach św.

4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty dokonane na remonty parafialne: w kancelarii i na konto parafialne „Bóg zapłać”. Zbliżamy się do końca inwentaryzacji grobów na naszym cmentarzu. Plan całości cmentarza i 8 kwater można już oglądać na stronie internetowej (tutaj). Ze śmietnika przycmentarnego zostały wywiezione 4 tony śmieci co kosztowało parafię 3000 zł. Kolejny raz dziękuję tym, którzy zabierają śmieci ze sobą obniżając koszty utrzymania cmentarza. Pozostawiających śmieci, proszę aby je rzucali w narożniku do tego przeznaczonym a nie na całej długości płotu

5. Dziękuję za sprzątanie kościołów. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Mostowej nr 10 – 16 a kościoła św. Teresy z ul. Dworcowej.

6. Polecam Przewodnik Katolicki.