1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. Msze św. od wtorku do piątku włącznie w kościele św. Teresy. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30.

w poniedziałek – Św. Bernarda, Opata i Patrona Europy
            we wtorek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika
            w środę – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
            w piątek – Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła
            w sobotę – NMP z Góry Karmel

3. W przyszłą niedzielę w parafii w Czaczu odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Suma o godz. 11:30.

4. Za dwa tygodnie w sobotę i niedzielę święcenie wszelkich pojazdów z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców. Zbierane ofiary podczas poświęcenia są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne. Zapłaciłem dotąd połowę kwoty za remont wjazdu na probostwo. Od wtorku do piątku włącznie kościół św. Bartłomieja będzie nieczynny ze względu na prace konserwacyjne w prezbiterium. Msze św. będą w kościele św. Teresy.

6. Dziękuję za dokładne sprzątanie kościoła św. Teresy, do św. Bartłomieja niestety nikt nie przyszedł. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Łąkowej, Poprzecznej i Miodowej a kościoła św. Teresy z ul. Szkolnej nr 11 – 25.

7. Polecam Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik i modlitewnik za wstawiennictwem św. Michała Archanioła w cenie 13 zł.

8. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach życzę bezpieczeństwa i pokoju oraz odnajdywania Boga w ludziach i przyrodzie. A rolnikom towarzyszę modlitwą.