1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, w środę o 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek o godz. 17:00.

2. Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych podczas Mszy św. o godz. 11:00 – sprawy organizacyjne po Mszy św.

we wtorek – Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
       w środę – Podwyższenie Krzyża Świętego – święto
       w czwartek – NMP Bolesnej
       w piątek – Św. męczenników – Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa

4. W przyszłą niedzielę przypada święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i imieniny Arcybiskupa Metropolity oraz Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek dla KUL-u, WT i szkół katolickich.

5. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek o godz. 19:00 na probostwo. Obecność wszystkich obowiązkowa.

6. Zapraszam do organizacji Rajd Różańcowego, który wyruszy z podwórza probostwa w sobotę 8 października.

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne. Trwają prace modernizacyjne: tzn. wymiana sieci elektrycznej w zabudowaniach gospodarczych probostwa, która była starsza od proboszcza i groziła pożarem. Od poniedziałku rozpoczną się dalsze prace przy kościele św. Bartłomieja i probostwie. Dziękuję dwom dzierżawcom ziemi parafialnej, którzy wywiązali się ze swoich zobowiązań wobec parafii. Pozostałym przypominam, ze podatek za wszystkich muszę zapłacić do najbliższego czwartku. Można również składać w kancelarii wymienianki roczne i jednorazowe.

8. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na opłacenie prac remontowych. „Bóg zapłać” ofiarodawcom.

9. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościołów i złożoną ofiarę. św. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z Olszewa, a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Okrężnej.

10. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.