1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. Nabożeństwa różańcowe w środy i soboty przed Mszą św. a w pozostałe dni po Mszy św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Dziś liczenie wiernych a składka w kościele jest przeznaczona na remonty parafialne. „Bóg zapłać” ofiarodawcom.

w środę – Rocznica Poświecenia Bazyliki Archikatedralnej – święto
          w czwartek – Bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana
          w sobotę – Św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła

3. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Katechetom, nauczycielom i wychowawcom życzymy Bożego błogosławieństwa i wdzięczności od uczniów i ich rodziców.

4. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski i po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na Fundusz „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. W parafii w Wilkowie – odpust św. Jadwigi.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne. Można składać w kancelarii lub zakrystii wymienianki roczne i jednorazowe.

6. Bardzo dziękuję za przeżycie odpustu św. Teresy w ubiegłą niedzielę. Ks. Jarosławowi Olejniczakowi za prowadzenie liturgii i piękne słowo Boże, kapłanom z dekanatu, którzy przybyli do świątyni….., całej służbie liturgicznej za oprawę uroczystości – p. Mieczysławowi, obecnym szafarzom i ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, p. Magdzie za dokumentację fotograficzną. Szczególnie chciałbym podziękować naszej Scholi z jej opiekunem p. Dominikiem za piękną oprawę muzyczną i za to że mogę zawsze na nich liczyć. Wszystkim, którzy dekorowali świątynię i otoczenie oraz obecnym na Mszy św. za świadectwo wiary i modlitwę. Niech św. Teresa obdarzy was łaskami, które obiecała zsyłać na ziemię.

7. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM za udział w XX Rajdzie Różańcowym im. Św. Jana Pawła II – dzieciom, młodzieży i dorosłym. Szczególnie p. Annie Czapskiej za organizację; p. Dominikowi Samolowi p. Ilonie Wieczorkowskiej za oprawę muzyczną oraz Scholi za śpiew; rodzicom za ochronę w czasie drogi i wszystkim zaangażowanym w wiele funkcji pomocniczych. Pani Magdzie Adamczak za obsługę fotograficzną aparatem i dronem, z których efekty będzie można zobaczyć na naszej stronie parafialnej i stronie Archidiecezji. Ks. kustoszowi za przyjęcie nas w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Niech Matka Boża ma wszystkich w swojej opiece.

8. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościołów i złożone ofiary. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej nr 19 – 11, a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krętej nr 14 – 2.

9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.