Nabożeństwa majowe

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Po Mszach św. zbieramy ofiary dla naszego seminarium duchownego w Poznaniu. Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00. Od poniedziałku nabożeństwa majowe. We wtorek z Nowenną do MBNP, w piątek z nabożeństwem I piątkowym a w sobotę z adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 (z racji I soboty). Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.

we wtorek – Św. Atanazego, Biskupa i Doktora Kościoła
       w środę – NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski – Uroczystość
       w czwartek – Św. Floriana, Męczennika
       w sobotę – Św. App. – Filipa i Jakuba – święto

3. W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze św. jak w niedzielę a o godz. 11:00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w I piątek od godz. 16:30 a objazd chorych od godz. 8:00.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne w kancelarii i na konto parafii oraz daninę diecezjalną (310 rodzin – 58%). Bardzo dziękuję ks. prob. Jarosławowi ze Starego Białcza za zastępstwo w czwartek na wieczornej Mszy św.; za wykoszenie trawy wokół probostwa i na cmentarzu oraz wszelką okazaną pomoc.

6. Dziękuję za sprzątanie kościołów i złożoną ofiarę. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 28/7 – 12 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Szkolnej blok nr 28/13 – 18.

7. Polecam Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem, nowy Mały Przewodnik i modlitewnik maryjny „31 dni z Maryją” w cenie 7,5 zł.