Roraty

Zapraszamy!

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

pw. św. Bartłomieja Apostoła

w STARYM BOJANOWIE

Archidiecezja Poznańska

1901 r.

1910 r.

1915 r.

1938 r.

1980 r.

2010 r.

2022 r.

WIRTUALNY SPACER

po parafii

Nawiedzenie kopii cudownego wizerunku

Matki Bożej Częstochowskiej

w Starym Bojanowie 28 - 29 II 2020 r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 i 10:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30.

2. W tym tygodniu wspominamy:      
              w sobotę – Św. Marii Magdaleny

3. Dziś odpust w parafii w Czaczu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Suma o godz. 11:30.

4. W najbliższą sobotę i niedzielę święcimy pojazdy po Mszach św. z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców. W sobotę będą święcone na podwórzu probostwa. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich pojazdach. W niedzielę w kościele św. Teresy będziemy święcić po Mszach św. przed wejściem do świątyni. Po wspólnej modlitwie pojazdy niech przejeżdżają przed wejściem do świątyni. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy obrazek. Zbierane ofiary są przeznaczone na różne środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne w kancelarii i na konto.

6. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościołów. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej nr 12 – 26 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Małej.

7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

8. Gościom odpoczywającym w naszej parafii – życzę miłego pobytu, dobrych wrażeń, odkrywania Boga w przyrodzie i dobroci ludzi. Zapraszam też do naszych świątyń.

ks. Piotr Kufliński