Nabożeństwa majowe

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 i 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek 17 września.

w piątek – Narodzenie NMP – święto

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8:30 w kościele św. Teresy.

4. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną wraz zaproszonymi nowymi osobami zapraszam na spotkanie w piątek 8 września na probostwie o godz. 19:00.

5. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę 10 września po Mszy św. o godz. 11:00. Obecność obowiązkowa.

6. Dziękuję za wykonanie i montaż nowej pięknej bramy między cmentarzem a podwórzem probostwa. Składka w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona na prowadzenie bieżących prac remontowych. „Bóg zapłać” ofiarodawcom.

7. Dziękując jeszcze raz za parafialną pielgrzymkę do Górki Duchownej już dziś zapraszam na XXI Rajd Różańcowy, zwłaszcza dzieci i młodzież ale też dorosłych. Odbędzie się 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

8. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dzierżawcom ziemi przypominam o terminie opłaty podatku rolnego do 15 września i dzierżawy do 30 września, dziękując tym, którzy już to zrobili. Dziękuję też za wpłaty na remonty parafialne „Bóg zapłać”.

9. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościołów i złożoną ofiarę. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 63a – 71 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 73 – 81.

10. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.