1. Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. Po Mszy św. o 11:00 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. W tygodniu Msze św. godz. 9:00. We wtorek wyjątkowo o 8:00. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nie będzie wyjątkowo objazdu chorych a okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. Adorację zastąpi śpiewanie kolęd przy żłóbku.

w poniedziałek – Świętej Bożej Rodzicielki – uroczystość
        we wtorek – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu – Biskupów i Doktorów Kościoła
        w sobotę – Objawienie Pańskie – uroczystość

3. W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz. 11:00 i 18:00 w kościele św. Teresy.

4. W sobotę w uroczystość Objawienia Pańskiego Msze św. jak w niedzielę a po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam dzieci (i dorosłych) na konkurs kolęd przy żłóbku. Taca zbierana w kościele jest przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny. W czasie Mszy św. pobłogosławienie kadzidła i kredy, które można nabyć przed Mszą św. przy wejściu do kościoła. Po Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie książeczek dla dzieci, które przygotowują się do I komunii św.

5. Przyszła niedziela jest świętem Chrztu Pańskiego.

6. Spotkanie opłatkowe dla grup duszpasterskich naszej parafii będzie w niedzielę 14 stycznia przyszłego roku – na sali wiejskiej o godz. 15:00. Zaproszeni są także nasi muzycy: chór męski i schola z rodzicami.

7. Plan kolędy w tym tygodniu:
       we wtorek     02. I od godz. 14:00 ul. Główna 37 – 75 i ul Lipowa 1 – 10
        w środę         03. I od godz. 14:00 ul. Główna 77 – 99 i ul. Mała od nr 1
        w czwartek   04. I od godz. 14:00 ul. Osady nr 1 – 16 i ul. Nowa
        w piątek         05. I od godz. 14:00 ul. Szkolna nr 25 – 1 (tylko nieparzyste) i ul. Bajkowa

w środę, czwartek i piątek będę wdzięczny za podwiezienie na początek kolędy

8. Jeśli domownicy nie mogą przyjąć kapłana w podanym terminie można umówić się na inny dogodny dla obu stron termin. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowali zeszyty od nauki religii i przygotowania do bierzmowania.

9. Kancelaria parafialna w czasie kolędy nieczynna.

10. „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła św. Bartłomieja i złożoną ofiarę bo do św. Teresy nikt nie przyszedł. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 26/1 – 6 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Szkolnej nr 26/7 – 12.

11. Polecam Mały Przewodnik oraz Misyjne Drogi. W zakrystii kalendarze katolickie.