1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nabożeństwo do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek 19 kwietnia o godz. 17:00. Dziś po Mszach św. zbieramy przed kościołem ofiary dla Caritas Poznańskiej.

2. W tym tygodniu przypada w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ofiary na ten Fundusz Obrony Życia będziemy zbierać w przyszłą niedzielę po Mszach św.

3. Pierwsza spowiedź dzieci, które przygotowują się do I komunii św. będzie w najbliższą sobotę 13 kwietnia o godz. 9:00. Proszę aby towarzyszyli im rodzice.

4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną i Świętem Chrztu Polski.

5. „Bóg zapłać” za złożoną dotąd daninę diecezjalną. Z obowiązku wywiązało się 308 rodzin, co stanowi 58 % parafian. Nadal można ją składać w kancelarii, w kopercie do koszyczka lub na konto parafii. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na prace remontowe w parafii. „Bóg zapłać” ofiarodawcom. Parafia została zobowiązana do zwrotu kurii 5172 zł i 21 gr z dzierżawy ziemi parafialnej za ubiegły rok. Będę pisał o umorzenie długu.

6. Kancelaria parafialna w czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św.

7. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach urzędowych, które przybliżają nas do remontu elewacji wewnętrznej kościoła św. Bartłomieja.

8. Dziękuję za sprzątanie kościołów i złożone ofiary. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Mostowej nr 7 – 13 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Mostowej nr 10 – 16.

9. Polecam Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Misyjne Drogi i książeczkę „31 dni z Maryją” w cenie 9 zł.