1. Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 11:00 i 15:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. Nabożeństwa wg stałego porządku. Dziś składka na cele budowlane a po Mszach św. do puszek dla szkół katolickich, WT i KUL-u. Msza zbiorowa w czerwcu w piątek 21 o godz. 17:00.

w poniedziałek – Bł. Bogumiła, Biskupa – patrona Archidiecezji
         we wtorek – Św. Barnaby, Apostoła
         w czwartek – Św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła
         w piątek – Bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika

3. Dziś zapraszam seniorów, chorych i cierpiących na Mszę św. w ich intencji z namaszczeniem olejami św. do kościoła św. Bartłomieja o godz. 15:00. Po Mszy św. serdecznie zapraszam w imieniu Caritas parafialnej i swoim na spotkanie przy kawie lub herbacie do ogrodu przy probostwie.

4. Kancelaria czynna tylko w poniedziałek i czwartek. „Bóg zapłać” za ofiary składane na remonty parafialne w kancelarii i na konto.

5. „Bóg zapłać” za przygotowanie zakończenia oktawy Bożego Ciała, wykonawcom pięknych ołtarzy i za udział w procesji. Noszącym baldachim, pocztom sztandarowym i Wspólnocie Różańca; dziewczynkom sypiącym kwiatki i Scholii. Szczególnie tym, którzy trwali przez cały tydzień do Uroczystości Serca Pana Jezusa. Również za wykoszenie trawy wokół probostwa. Niech dobry Bóg będzie nagrodą dla wszystkich, którzy nie szczędzili swoich sił i dobroci.

6. Dziękuję za sprzątanie kościołów. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian ul. Głównej nr 92 – 88 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krótkiej.

7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.