1. W niedzielę wakacyjny porządek Mszy św. czyli o godz. 8:00 i 10:00. W tygodniu Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30.

w poniedziałek – Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła
       we wtorek – NMP z Góry Karmel

3. Dziś odpust Matki Bożej Szkaplerznej w Czaczu. Suma o godz. 11:30.

4. W najbliższą sobotę i niedzielę z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców święcimy pojazdy po Mszach św. W sobotę na podwórzu probostwa. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich pojazdach. W niedzielę w kościele św. Teresy będziemy święcić po Mszach św. przed wejściem do świątyni. Po wspólnej modlitwie pojazdy niech przejeżdżają przed wejściem do świątyni. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy obrazek. Zbierane ofiary są przeznaczone na różne środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Odpust Porcjunkuli w ku czci Matki Bożej Bolesnej w klasztorze OO. Franciszkanów w Osiecznej od 1 – 5 sierpnia. Program odpustu wywieszony u św. Teresy. W czwartek 1 sierpnia o godz. 10:30 będę sprawował Mszę św. przed obrazem Matki Bożej Bolesnej wraz z innymi kapłanami w intencji moich parafian, na którą wszystkich już dziś serdecznie zapraszam.

6. Prace w kościele św. Bartłomieja:
– wykonane zostały ostatnie odkrywki i pomiary
– w tym tygodniu wrócą oczyszczone figury naszego patrona i Matki Bożej
– czekamy na opracowanie projektu prac dla Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za ofiary składane na remonty parafialne również te dziś składane podczas Mszy św.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Teresy bo do św. Bartłomieja nikt nie przyszedł. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian ul. Głównej nr 16 – 12 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 10 – 2.

9. Polecam Przewodnik Katolicki.

10. Wszystkim Gościom którzy odpoczywają w naszej parafii – życzę miłych wrażeń, owocnego odpoczynku i odnajdywania Boga w przyrodzie i ludziach. Zapraszam również do naszych świątyń.