1. W niedzielę Msze św. o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Przyszła niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na KUL, WT i szkoły katolickie.

w piątek – Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
         w sobotę – Podwyższenie Krzyża Świętego – święto

3. Nauki przedmałżeńskie wg nowego planu 28 i 29 września. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z programem w stronie parafii śmigielskich.

4. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszam w niedzielę 15 września o godz. 11:00 na Mszę św. i spotkanie organizacyjne.

5. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek 13 września o godz. 19:00 na probostwo.

6. W sobotę 14 września nasza jednostka OSP w Starym Bojanowie świętuje 95 – lecie istnienia uroczystą Mszą św. o godz. 15:00 w kościele św. Teresy, na którą wszystkich zapraszam.

7. Już dziś zapraszam dzieci i młodzież oraz wszystkich chętnych na XXII rajd Różańcowy do Górki Duchownej, który odbędzie się w sobotę 5 października – dzień przed naszym odpustem św. Teresy.

8. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za ofiary na remonty. Dzierżawcom przypominam o upływającym terminie raty podatku rolnego do 15 września. Dziękuję trzem za uregulowanie podatku i dzierżawy. Dziś składka remontowa. „Bóg zapłać” tym, którzy pamiętali. W tym tygodniu powinniśmy rozpocząć prace tynkarskie. Musimy liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w świątyni.

9. Dziś nie mam komu dziękować za sprzątanie, bo do obu kościołów nikt nie przyszedł. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian ul. Szkolnej blok nr 26/1 – 6 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej blok nr 26/7 – 12.

10. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.