1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.

w poniedziałek – Św. Scholastyki, Dziewicy

w piątek – Św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa – Patronów Europy

3. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego. Caritas organizuje jak co roku wczasorekolekcje dla starszych, chorych i niepełnosprawnych w okresie od maja do września. Szczegóły na plakatach w gablotach parafialnych i w Internecie.
  4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 a w czwartek po wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne intencje mszalne w lutym i marcu. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł). Opłaty nie są obowiązkowe, tylko dla tych, którzy chcą zachować swoje miejsca. Przypominam że w kościele św. Teresy na godz. 11:00 wszystkie miejsca są wolne tzn. nie obowiązują nazwiska wpisane na ławkach. Każdy może usiąść gdzie chce.
  5. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek 21 lutego o godz. 17:00.
  6. Dzisiejsza składka w kościele jest przeznaczona na prace remontowe w parafii. „Bóg zapłać” za ofiary składane na tacę i w kancelarii.
  7. Zachęcam do odprowadzania 1% podatku na cele Caritas Archidiecezjalnej. Szczegóły na plakatach oraz ulotkach, które są wyłożone przy prasie katolickiej.
  8. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościół św. Bartłomieja i jednej osobie, która sprzątała kościół św. Teresy w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 55 – 63 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Głównej nr 63a – 71.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.