XV Rajd Różańcowy im. św. Jana Pawła II - 22.10.2016r.

W liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II 22 października 2016r. o godz. 9:30 z podwórza probostwa wyruszył jubileuszowy bo już XV Rajd Różańcowy do Górki Duchownej. W wędrówce do Matki Bożej Pocieszenia towarzyszyły nam Relikwie Świętego Papieża oraz modlitwa różańcowa przeplatana śpiewami w wykonaniu scholi.

Do celu pielgrzymki dotarło około 90 osób. U stóp Góreckiej Pani powitał pątników Kustosz Sanktuarium Ks. Piotr Bartkowiak. Mszę św. przed Obrazem Matki Bożej Pocieszenia w intencji wszystkich uczestników rajdu odprawił Ks. Piotr Kufliński.

Po wspólnej modlitwie i pamiątkowym zdjęciu, w ogrodach przy probostwie na dzieci czekało ognisko, gorąca herbata oraz słodycze, a później gry i zabawy.

Zdjęcia dostępne w galerii.