1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Msze św. od poniedziałku do czwartku o godz. 8:00, od piątku o 18:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W piątek obchodzimy Dzień Judaizmu.
    w środę – Św. Antoniego, Opata
    w piątek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
  3. Zapraszam na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie dziś o godz. 15:00 na salę wiejską wszystkie grupy duszpasterskie naszej parafii: Szafarzy, Pana Organistę i Kościelnego, Radnych Parafialnych, Chór, Ministrantów, Caritas, Krąg Biblijny, Wspólnoty Różańcowe i wszystkich współpracowników.
  4. Składka dzisiejsza przeznaczona jest głównie na zapłacenie za ogrzewanie kościołów. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W przyszłą niedzielę po Mszach zbieramy ofiary na Radio Emaus.
  5. Plan kolędy:poniedziałek 15.I. od godz. 14:00 ul. Kręta nr 26 – 4b
    wtorek          16. I. od godz. 14:00 ul. Kręta nr 33 – 1
    środa            17. I. od godz. 14:00 ul. Mała nr 7 – 1 i Mostowa nr 16 – 1
    czwartek      18. I od godz. 14:00 ul. Kolejowa nr 19 –1

poproszę o podwiezienie na początek kolędy
    Jeśliby domownicy nie mogli przyjąć kapłana w podanym terminie można umówić się na inny dogodny dla obu stron termin. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowały zeszyty od nauki religii i przygotowania do bierzmowania.

6. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej nr 12 – 22 a kościoła św. Teresy z ul. Kwiatowej nr 24 – 26 i ul. Małej.
  7. Polecamy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.