1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu Msza św. w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00, w środę o godz. 9:00. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Chorych odwiedzę we wtorek 23 XII od godz. 8:00. O godz. 18:00 zakończenie rorat. Będzie też okazja do spowiedzi św. we wtorek od godz. 17:00 i po Mszy św., jeśli będzie taka potrzeba oraz w środę przed poranną Mszą św.
    w piątek – Św. Szczepana, pierwszego męczennika – święto
    w sobotę – Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty – święto
    Przyszła niedziela jest świętem Świętej Rodziny
  4. W środę Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. o godz. 9:00. Po Mszy św. można zabierać do domów Światło Betlejemskie do godz. 12:00.
  5. Uroczysta Msza Pasterska o północy w intencji Parafian. W I Święto Msze św. o godz. 9:30 i 11:00. W II Święto Msze św. według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na szkoły katolickie, KUL i WT. W tym dniu z racji święta nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie rozpocznę od soboty 27 grudnia. Jeśliby domownicy nie mogli przyjąć kapłana w określonym terminie można umówić się na inny dogodny dzień. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowali zeszyty od nauki religii.
    Plan kolędy:
    sobota                   27. XII od godz.   9:00 ul. Osady nr 1 – 16 i ul. Nowa nr 9 – 3
    niedziela               28. XII od godz. 15:00 Parsko
    poproszę o pojazd w sobotę na godz. 8:45 a w niedzielę na godz. 14:45.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom, którzy wzięli udział w akcji „Podziel się z bardziej potrzebującymi od ciebie” oraz za ufundowane niespodzianki w akcji „Prezent dla dziecka”. Paczki już dotarły do parafii przeznaczenia i otrzymane dla naszych dzieci zostaną dostarczone dziś w godzinach popołudniowych.
  9. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej 29 – 21 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krętej 20 – 22.
  10. Polecamy Przewodnik Katolicki, u ministrantów przy wyjściu z kościoła ostatnie świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” duże w cenie 12 zł i małe w cenie 6 zł. W opłatki wigilijne można zaopatrzyć się w zakrystiach obu kościołów. Są pakowane po dwa duże i dwa małe. Cena kompletu 3 zł.