1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. We wtorek nowenna do MBNP; w piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 15:00 prowadzona przez kl. III w kościele św. Bartłomieja. Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 16:30 w kościele św. Teresy, droga krzyżowa o godz. 17:15 (o której poprowadzenie poproszę Radę Parafialną). W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. W niedzielę o godz. 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. W czwartek przypada uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Rozpoczyna ona w parafiach naszej Archidiecezji peregrynację obrazu Św. Józefa. Do nas dotrze 24 października 2016 r.
  3. Odbiór alb dla dzieci I komunijnych w najbliższy piątek 20 marca o godz. 17:45 na salce parafialnej.
  4. Spowiedź wielkanocna z udziałem zaproszonych kapłanów będzie w środę 25 marca według stałego porządku.
  5. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na kontynuowanie prac modernizacyjnych w parafii. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom również za składane ofiary w kancelarii.
  6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Są wolne intencje mszalne w najbliższych dniach. Do poniedziałku 26 marca przyjmowane są opłaty za miejsca w ławkach. Od czwartku 9 kwietnia nieopłacone miejsca mogą sobie wykupić inni. Po tym terminie zostaną wolne. Opłaty są tylko dla tych, którzy chcą mieć swoje miejsca (są nieobowiązkowe). Dzierżawcy ziemi parafialnej regulują dzierżawę za I półrocze do 26 marca (niektórzy jeszcze podatek). W czasie spowiedzi wielkopostnej w dekanacie kancelaria będzie czynna tylko w czwartki po wieczornej Mszy św.
  7. W czasie Wielkiego Postu składamy w kopertach daninę diecezjalną. Wynosi ona 3 zł. od osoby. Dotąd ze swojego obowiązku wywiązało się 108 rodzin, czyli 20 %. Do skarbon pod chórem można składać ofiary na kwiaty Grobu Pańskiego (zebraliśmy dotąd 288zł i 90 gr.).
  8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji rekolekcji parafialnych i szkolnych: O. Rekolekcjoniście, katechetom i nauczycielom za obecność i opiekę nad dziećmi i młodzieżą; służbie liturgicznej: panu Czesławowi, ministrantom i scholii; za posługę przy stole na probostwie i za ofiarowane dary na stół. Niech wszystkim Pan Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  9. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 32 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 30 – 24.
  10. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.