1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbieramy do puszek ofiary dla Caritas Archidiecezjalnej.
  3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II   G.      w środę o godz.          16:00
    kl. III  G.      w środę o godz.         16:45
    kl. I     G.      w czwartek o godz.   16:00
  4. Msza św. zbiorowa za zmarłych w najbliższy piątek 17 kwietnia o godz. 17:00 w kościele św. Bartłomieja.
  5. Pogrzeb śp. Marii Wciurka w poniedziałek 13 kwietnia o godz. 11:00.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Są wolne intencje mszalne w kwietniu. W czwartek 9 kwietnia minął ostateczny termin przedłużenia prolongaty na miejsca w ławkach. Pozostało kilka wolnych miejsc w ławkach w obu kościołach. Rozumiem, że osoby, które je dotąd posiadały zrezygnowały z tych miejsc. Mogą je, więc wybrać inni. Do czasu naprawy wody na cmentarzu proszę korzystać z pompy przy probostwie. Budowę nowej linii wodociągowej rozpoczniemy po 19 kwietnia.
  7. „Bóg zapłać” za naprawę postumentu pod paschał w kościele św. Bartłomieja i za wykonany stolik pod kserokopiarkę. Również za złożoną dotąd daninę diecezjalną. Z obowiązku wywiązało się 313 rodzin, co stanowi tylko 57 % parafian. Można ją jeszcze złożyć w kancelarii lub w kopercie do koszyczka. Dzierżawcom ziemi parafialnej przypominam, że 31 marca minął termin opłaty dzierżawy za I półrocze.
  8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Łąkowej i Szkolnej 2 i 4 a kościoła św. Teresy z ul. Przemysłowej i Szkolnej 8 i 8a.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.