1. Msze św. dziś o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu od poniedziałku do środy włącznie wyjątkowo o godz. 17:00 (ze względu na mój udział w rekolekcjach kapłańskich). Zastępuje mnie ks. Tomasz Nowak – proboszcz z Radomicka. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszach św. przed kościołem można dziś wesprzeć dobrowolną ofiarą dzieło Radia Maryja i Telewizję Trwam.

2. W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
          w poniedziałek – Bł. Karoliny Kóźkówny, Dziewicy i Męczennicy
          w środę – Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
          w czwartek – Ofiarowanie NMP
          w piątek – Św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy

3. Przyszła niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Pogrzeb śp. Łucji Tomczak w czwartek 21 listopada o godz. 14:00. Różaniec za zmarłą od poniedziałku do środy o godz. 16:30 przed wieczorną Mszą św.

5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w czwartek po Mszy św. Można rezerwować Msze św. na przyszły rok jak również składać wymienianki roczne – do przyszłej niedzieli. Nowe będą czytane od I Niedzieli Adwentu. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane w kancelarii i na konto parafialne, przeznaczone na inwestycje parafialne.

6. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły, również za złożoną ofiarę. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian ul. Szkolnej blok nr 24/1 – 6 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 24/7 – 12.

7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.