Zapraszamy!

ZMARTWYCHWSTAŁ
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

pw. św. Bartłomieja Apostoła

w STARYM BOJANOWIE

Archidiecezja Poznańska

1901 r.

1910 r.

1915 r.

1938 r.

1980 r.

2010 r.

2019 r.

WIRTUALNY SPACER

po parafii

Nawiedzenie kopii cudownego wizerunku

Matki Bożej Częstochowskiej

w Starym Bojanowie 28 - 29 II 2020 r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00.W świątyni obowiązują maseczki. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu a przyszła – Światowy dzień Migranta i Uchodźcy. W przyszłą niedzielę liczymy wiernych uczestniczących w Mszach św.

2. W tym tygodniu wspominamy:
       w poniedziałek – Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Kapłana Pawła Chong Hasang i towarzyszy
       we wtorek – Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
       w czwartek – Św. Pio z Pietrelciny, Kapłana

3. Dziś swój Odpust obchodzi parafia św. Stanisława Kostki w Śmiglu. Suma o godz. 12:00. Zapraszam na nasz odpust św. Teresy w niedzielę 3 października podczas Mszy św. o godz. 11:30. I proszę wszystkich o pomoc w organizacji uroczystości.

4. Zapraszam na XIX Rajd Różańcowy, który wyruszy z podwórza probostwa w sobotę 9 października. Szczególnie są zaproszone dzieci I komunijne i kandydaci do bierzmowania.

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. Dziękuję za wpłaty na remonty parafialne i dzierżawcom za regulowane opłaty. Można składać wymienianki roczne i jednorazowe w kancelarii lub zakrystii.

6. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościołów. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 60 a kościoła św. Bartłomieja z ul. Głównej 58 – 54.

7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński