Zuzia Kamieniarz – wyróżniona praca konkursowa

Uczniowie Zespołu Szkół w Starym Bojanowie wzięli udział w  XXIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ W ŚWIECIE” . Wpłynęło łącznie 1 243 prace, w tym: 780 w kategorii plastycznej, 441 w kategorii literackiej (proza i wiersz) oraz 22 w kategorii słowno-muzycznej. Prace zostały nadesłane z szesnastu województw. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Współorganizatorzy: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Lublinie, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”.

Na konkurs wysłanych zostało siedem prac plastycznych: Zuzi Kamieniarz, Zosi  Maćkowskiej, Sebastiana Kamieniarza, Mateusza Stankowskiego, Ani Dratwy, Mai Kruk oraz Marty Szychowicz.

W gronie laureatów znalazła się  Zuza  Kamieniarz z klasy 3b zajmując drugie miejsce.

Gratulujemy!!!

Opiekunka konkursu: Anna Czapska