Wielki POST

• This event has passed.

8 czerwca 2023 / 10:00 - 13:00

W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. w kościele św. Bartłomieja o godz. 8:00; o 10:00 wyruszamy z procesji ulicami: Główną, Szkolną, na ul. Łąkową gdzie zakończymy Mszą św. Ołtarze na procesję przyjęli zaszczyt budować:

I – przy bramie wyjściowej na ul. Główną
           II – na ul. Głównej nr 15 p. Skarzyńska
           III – na ul. Głównej nr 6 p. Podrzyccy
           IV – na ul. Łąkowa nr 7 p. Sikora

Proszę sąsiadów, aby im pomogli w przygotowaniach. Zapraszam wszystkich do czynnego udziału w liturgii Bożego Ciała oraz w czasie oktawy: strażaków, scholę, grupy różańcowe, poczty sztandarowe, ojców dzieci I komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatków, szafarzy i ministrantów. Proszę o przystrojenie domów nie tylko na trasie procesji, ale całej parafii bo to dla każdego chrześcijanina najpiękniejszy tydzień w roku. Niech udział we wspólnej modlitwie będzie świadectwem naszej wiary. Już dziś dziękuję za przygotowanie trasy procesji i zaangażowanie w jej organizację. W przyszłą niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11:00.

Date:
8 czerwca 2023